O mnie

Makijaż i stylizacja paznokci to moje miłości, którymi chciałabym się z Tobą podzielić.

Pasję do wizażu zaszczepiła we mnie PRO MAKE UP ACADEMY, akademia wizażu oferująca naukę na światowym poziomie. Do zawodu wizażysty zostałam przygotowana przez najwyższej klasy mistrzów w swoich fachu.

Wierzę, że każda kobieta jest piękna i właśnie to staram się ukazać w swojej pracy. Nie koloruję a jedynie wydobywam przepiękny blask, który każda z nas nosi w sobie. Makijaże wykonuję z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Pracuję na profesjonalnych markach kosmetycznych takich jak: Sensai, Estee Lauder, Anastasia Beverly Hills, Clarins, Lancome, NYX, Fenty, M.A.C., Too Faced, AFFECT, KOBO, Kryolan, Inglot.

Stylizacja paznokci to moja druga zawodowa pasja. Technikę pracy ćwiczyłam pod okiem kilkudziesięciokrotnej medalistki w branży stylizacji paznokci. Przekłada się to na trwałość i estetykę wykonywanych stylizacji. W ofercie posiadam, różne rodzaje manicure, które wykonuję na produktach INDIGO – marki słynącej z najwyższej jakości produktów do stylizacji paznokci.

Zależy mi aby salon LuLu był Twoją strefą relaksu, miejscem gdzie zapomnisz o szarej rzeczywistości i poczujesz się jak królowa. Makijaż i stylizacja paznokci to tylko dodatek. W LuLu chodzi o Ciebie, Twój spokój i chwilę wytchnienia.

Call Now Button